O mně 

Můj handicap mě přivedl ke všemu, co dělám a co mě baví. Od roku 1991 hledám cestu k pochopení svého života. Přes masáže všeho druhu, detoxikaci, diagnostiku zdravotního stavu, čínskou medicínu, duchovní a energetické techniky léčení a práci s psychikou objevuji to, s čím jsme přišli všichni na svět, za pomoci vychovatelů zapomněli a díky strachu se bojíme znovu objevit. Člověku se změní život pouze pochopením, že vše si způsobuje sám a sám má v sobě nástroje na napravení. A tak si život pomalu měním.

Já a esenciální oleje

Někdo měl mou emailovou adresu v databázi a poslal mi nabídku na seminář nové techniky, která je vhodná pro léčení páteře. Jsem od dětství skoliotik a vše, co by mi mohlo pomoci, k sobě přitahuji a zkouším. Tak jsem se dostala na výukový seminář Raindrop techniky, která pracuje s esenciálními oleji té nejvyšší kvality.

Seminář Raindrop techniky začal povídáním a ochutnávkou esenciálních olejů. Po dvou hodinách čichání esenciálních olejů mě rozbolele hlava, spustila se mi rýma, ozývala se bolest v krku. Domů jsem jela s teplotou a celou noc jsem se potila. Seminář jsem měla zaplacený, tak jsem i v tomto stavu přijela druhý den a snažila se vnímat výuku. Během dne jsem absolvovala 2x Raindrop techniku, jednou jako figurant, jednou jako masér, takže v olejích jsem se „koupala“ celý den. Odpoledne začaly všechny příznaky nachlazení mizet.

Další den jsem zcela fit. Mé tělo prodělalo velmi rychlou a intenzivní detoxikaci. Vše, co jsem dosud vyzkoušela, byl jen slabý odvar toho, co dokážou esenciální oleje Young Living.

Záda se mi nesrovnala, ale oleje se mnou zůstaly. Nosím je stále při sobě a používám je na všechno. Když mě bolí hlava, spálím se v kuchyni při vaření, nebo na špatnou náladu. A když stojím ve frontě třeba na poště a přijde tam můj klient, ozve se: "Jste tady paní Hrabinová?" Cítí mě na dálku.