Ortho Sport Massage OilsOrtho Sport Massage Oils

Tento olej je silnější verze Ortho Ease. Ortho Sport Masážní olej je určený pro profesionální i amatérské sportovce a pro každého, kdo tvrdě pracuje. Ortho Sport Masážní olej má vyšší obsah fenolu, který vyvolává pocit prohřátí, a tím poskytuje úlevu unaveným svalům.

SLOŽENÍ: Frakcionovaný kokosovník ořechoplodý (Cocos nucifera), réva vinná (Vitis vinifera), libavka položená (Gaultheria procumbens), máta peprná (Mentha piperita), dobromysl obecná (Origanum compactum), eukalyptus globulus (Eucalyptus globulus), elemi (Canarium Luzonicum), pšenice setá (Triticum vulgare), Germ Oil, vetivera (Vetiveria Zizanoides), citronová tráva (Cymbopogon Flexuosus), mandloň obecná (Prunus Amygdalus Dulcis), tymián obecný , (Thymus vulgaris) a olivovník evropský (Olea Europaea). Young Living Therapeutic Grade ™ esenciální oleje ekologicky pěstované v souladu se zákony o biopotravinách státu California z roku 1990.

Použití: Důkladně vmasírujte do oblastí napětí těla po cvičení nebo fyzické zátěži. Před použitím protřepat. Skladujte na chladném, suchém místě.

VAROVÁNÍ: Vyhněte se kontaktu s očima. Jestliže dojde ke kontaktu, vypláchněte je rostlinným olejem a okamžitě vyhledejte lékaře. Pouze k zevnímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí.

                                                                        INDIKACE