Breathe Again Roll-On

V překladu Dýchejte opět ™ Essential Oil Roll-on je patentovaná směs olejů speciálně vatvořená na podporu dobrého dýchání. Breathe Again obsahuje čtyři eukalyptové oleje: Eucalyptus staigeriana, Eucalyptus globulus, Eucalyptus radiata, Eucalyptus blue. Eucalyptové oleje obsahují vysoké množství cineolinu, který podporuje zdravé funkce plic. Esenciální oleje máty peprné, myrty a copaiba doplňují účinky směsi. Breathe Again je k dispozici v přenosném roll-on aplikátoru pro okamžité použití.

SLOŽENÍ: Kokosový olej (Cocos nucifera), Eucalyptus staigeriana, Eucalyptus globulus, Eucalyptus radiata, vavřín vznešený (Laurus nobilis), růže šípková (Rosa canina), máta peprná (Mentha piperita), kopiava (Copaifera reticulata), Myrta (Myrtus communis), Manuka (Leptospermum scoparium) a Eucalyptus blue, olej objevený a definovaný D. Gary Youngem.

Aplikace: Naneste štědře na hrudník a krk podle potřeby.

Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

                                                                                INDIKACE