Clarity™ Esenciální olejeClarity Esenciální oleje

Směs Clarity (v překladu Projasnit) podporuje jasnou mysl a pozornost. Obsahuje stimulující oleje včetně máty a rozmarýnu, které byly používány mnoho let pro podporu duševní bystrosti. Studie provedená Dr. Williamem N. Demberem z University of Cincinnati prokázala, že inhalování máty peprné zvýšilo duševní přesnost studentů o 28 %. Clarity může být také použita na pomoc obnovit duševní bdělost nebo při nespavosti.

SLOŽENÍ: bazalka (Ocimum basilicum), kardamon (Elettaria cardamomum), rozmarýna lékařská (Rosmarinus officinalis), máta peprná (Mentha piperita), růžové dřevo (Aniba rosaeodora), pelargónie růžová (Pelargonium graveolens), citrón limonový (Citrus limon), palma růžová (Cymbopogon martini), Ylang Ylang (Cananga odorata), bergamot (Citrus bergamia), heřmánek římský (Chamaemelum nobile) a  jasmín  (Jasminum officinale).

Aplikace: do difuzéru, přidat pár kapek do vodní lázně nebo na tampón do ventilace, vetřít na spánky, zápěstí nebo krk.

Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti. Olej je bezpečný pro děti od 2 let věku.

                                                                        INDIKACE