Exodus II™ Esenciální olejeExodus ll Esenciální oleje

Exodus II ™ je nadčasová směs éterických olejů, které Mojžíš používal pro kadidlo chrámu. Někteří výzkumníci věří, že tyto aromatické oleje byly použity Aaronem, bratrem Mojžíše, aby chránily Izraelity proti epidemiím. Směs obsahuje imunitní stimulanty a antimikrobiální látky. Má silné antivirové a antibakteriální účinky.

SLOŽENÍ: základem je olivový olej, skořicovník čínský (Cinnamomum cassia), myrha (Commiphor Myrrha),  skořicovník pravý  (Cinnamomum verum), puškvorec obecný (Acorus calamus), yzop lékařský (Hyssopus officinalis), galbanum (Ferula gummosa), kadidlo (Boswellia carteri) a nardus (Nardostachys jatamansi).

Aplikace: do difuzéru, dvě kapky na zápěstí, nohy nebo jiné části těla, inhalace - dát kapku do dlaně, přiložit na nos a ústa a hluboce vdechovat.

Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Před použitím na citlivých místech jako je obličej, krk, oblast genitálií je nutno zředit. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

                                                                              INDIKACE