Thieves® Esenciální olejeThieves Esenciální oleje

Směs v překladu Zloději je nejúžasnější směsí éterických olejů vysoce antivirová, antiseptická a antibakteriální. Byla vytvořena na základě výsledků výzkumu dle legendy z 15. století, kdy se jí chránili zloději okrádající mrtvá a umírající těla nakažená morem. Zadržení zloději byli nuceni říci formuli bylin, koření a olejů, které je chránily, výměnou za mírnější trest. Oleje podporují imunitní systém
SLOŽENÍ: hřebíčkovec kořenný (Syzygium aromaticum), citron (Citrus limon), skořice (Cinnamomum verum), eukalyptus (Eucalyptus radiata) a rozmarýna lékařská (Rosmarinus officinalis).

Thieves ® směs je nedílnou složkou Thieves® Household Cleaner (domácí čistič), Thieves® Spray (Spray), Thieves® Wipes (ubrousky), Thieves® Lozenges (pastilky), Thieves® Dentarome Plus™ a Thieves® Dentarome Ultra™(zubní pasty) a zloději ® Fresh Essence Plus™ ústní voda.

Aplikace: do difuzéru, lokálně na zánět, kloktat několik kapek ve vodě, pro vnitřní použití mutno zředit.

Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

                           INDIKACE