White Angelica™ Esenciální olejeWhite Angelica Esenciální oleje

Směs (v překladu Bílá Angelika) má uklidňující účinky, podporuje pocit ochrany a bezpečí. Spojuje v sobě oleje používané při dávných dobách k posílení aury, která přináší pocit síly a vytrvalosti. Mnoho lidí používá směs jako ochranu proti negativní energii.

SLOŽENÍ: bergamot (Citru sbergamia), pelargónie růžová (Pelargonium graveolens), myrha (Commiphora Myrrha), santal bílý (Santalum album), růžové dřevo (Aniba rosaeodora), ylang ylang (Cananga odorata), smrk černý (Picea mariana), yzopu lékařského (Hyssopus officinalis), meduňka lékařská (Melissa officinalis) a růže damašská (Rosa damascena) v základně mandlového oleje

Aplikace: do difuzéru, vetřít na ramena, podél páteře, temeno hlavy, zápěstí, za uši, na šíji. Vynikající do vodní lázně.

Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Olej je obecně bezpečný pro děti od 2 let věku. Vyhněte se použití na pokožku vystavenou přímému slunečnímu záření nebo UV záření.

                                                                          INDIKACE